Вирощування картоплі. Міжряддя (Відео)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.63 [4 Голоса (ів)]

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Borozda kartofilУ цьому відео Ви дізнаєтеся, як правильно вирощувати картоплю, а саме: Які повинні бути міжряддя перед посадкою картоплі? Як прораховувати кількість одержуваного врожаю? На якій відстані садити картоплю одну від одного? Як правильно садити картоплю? Чи можна збільшувати густоту посадки і для яких сортів картоплі? Що впливає на формування гребенів? Все це і багато іншого Ви можете дізнатися далі в нашому відеоролику. Основні принципи вирощування картоплі: після того як саджалка заїхала копати картоплю, проїжджаючи десь 100 метрів, ми зупиняємо саджалку. І відміряємо 75 см. Відповідно, щоб довідатися яка кількість бульб у нас висаджено на гектарі, ми беремо 13,3 метра і считаємо картоплю. Можна таким чином, гребені просто розгрібати, щоб знаходити бульби, або підняти підгортальники, для того щоб картопля не загортался і ми бачили як лягає посадковий метріал, в якій кількості. У даному місці ми порахували, що на 13 метрів і 30 сантиметрів у нас знаходиться 70 бульб. Це говорить про те, що на гектарі норма посадки 70000. Для насіннєвого посіву це одна з кращих густот посадки.

Чи можна збільшувати густоту посадки?

Та можна, але тільки для тих сортів, які належать до великобульбових, для того, щоб отримати більше насіннєвої фракції, тому що чим щільніша картопля, тим вона буде більш рівномірною і не такою великою. Ми зможемо під час зреагувати, і припинити зростання картоплі. У даному місці фракція картоплі висаджена 30-45 см, з густотою посадки 70000. Якщо припустити, що з куща у нас буде 2-3 стебла з кожного бульби. Множимо на густоту посадки, отримаємо 240-250 тисяч продуктивність стебел. Це хороші показники.

Формування гребенів

Також потрібно відзначити про формування гребенів. Формування гребенів відбувається в залежності від типу грунту. Гребені можна робити як восени, так і навесні. У яких випадках і як робити? Якщо грунт важкий, то бажано обробіток ґрунту проводити восени і восени формувати гребені. Навесні грунт швидше прогріється і ми зможемо раніше виїхати в поле для того, щоб почати посадку картоплі. Ще один плюс формування гребенів з осені в тому, що гребені після зими стануть більш пухкі і коли восени будемо копати картоплю, грудок землі стане менше. Якщо земля легка, як дана, сенсу робити гребені восени нема, бо вона і так легка і швидко прогрівається.

Гербіциди

Гербіциди, після того як сформувався остаточні гребені, можна вносити такі препарати, як зенкор, мистраль і діюча речовина метробузін. Норма його може залежати від типу засміченості, і відсотка засміченості. Якщо ми знаємо, що у нас грунт дуже засмічений і для того, щоб тримати поле чистим до кінця вегетації, цю норму 1 кг можна розбити на кілька етапів. Перший етап: коли ми сформували гребені ми вносимо 0,5-0,7 кг Зенкору. Після того, коли з'являться сходи можна внести ще 0,25 кг плюс титус. Навіщо вносити титус? Зенкор, як правило тримає дводольні бур'яни, проти злаків він трохи слабше. А титус, якраз дозволити прибрати злаки, які вже зійшли. І після того, коли поле закриється бадиллям рослини, злаки вже не завдадуть такої шкоди і не засмітять наш грунт. Таким чином цілий сезон будемо тримати наше поле чистим від бур'янів.

Додати коментар

Захисний код
Оновити