Події

Контрабанда картоплі та інших овочів в Крим процвітає

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

9076568987Контрабанда в АР Крим процвітає. Згідно з даними представників прес-служби Россільгоспнагляду, в період з дванадцятого по вісімнадцяте вересня на КПП «Перекоп», «Армянськ», «Джанкой», було виявлено більше вісімдесяти спроб ввезення на територію АР Крим забороненої рослинної продукції. Фахівці зазначеного відомства офіційно підтвердили, що загальний тоннаж товару, який хотіли провести на територію Крим з України за вказаний період сягнув понад 1.3 тон товару. Контрабанду з материкової України намагалися провезти в багажниках легких транспортних засобів, а також в багажі пасажирів і навіть в ручній поклажі.

У Полтаві масово скуповують картоплю і інші овочі

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

4a35208657a42080953cb55fed3949 bigimgВесь тиждень жвава метушня на оптовому ринку Полтави. Відвідувачі ринку масово скуповують овочі відрами і мішками. Як не дивно, але продукцію оптово викуповують не перекупники, а типові українці, різних професій, багато пенсіонерів. Така метушня і масовий викуп оптом пояснюється тим, що оптова вартість картоплі, цибулі, баклажан і так далі, в двоє дешевше, ніж роздрібна. Тим більше, що в цьому році вартість овочів легко-доступна навіть для людей зі скромними і низькими заробітками. Приміром, мішок цибулі (херсонського), якого цілком вистачить на цілу сім'ю з чотирьох чоловік (до наступного сезону), можна придбати за ціною від п'ятдесяти до вісімдесяти гривень, в залежності від розміру цибулин (маленький лук відпускають за 2 гривні 50 копійок / кілограм , а велику цибулю продають за 3-4 гривні / кілограм).

Картопля та інші овочі подешевшали на 58% за рік

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Russian borschЯк не дивно, але на тлі загального подорожчання на м'ясо, молоко, і так далі, за даними Українського клубу аграрного бізнесу "УКАБ", вартість овочів для набору для українського борщу істотно знизилася. Виходячи з наданих даних, можна впевнитися в тому, борщовий набір, а саме картопля, цибуля, капуста, буряк і морква, минулого місяця коливалася від 15 гривень 96 копійок до 16 гривень 44 копійки. У той же час, в серпні минулого року, вартість такого ж набору коливалася від 24 гривень 6 копійок до 27 гривень 11 копійок. Таким чином, вартість на борщової набір за останній рік знизилася на п'ятдесят вісім відсотків. Слід зазначити, що в липні цього року, картопля, цибуля, морква, буряк і капуста були дешевше на чотирнадцять відсотків у порівнянні з цінами в липні минулого (2015) року.

Самі незвичайні сорти картоплі покажуть у Франції

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

image 0 02 01 51832c069d7e76e358464e06fce2ad5fa6ebb9c63036d5f31ac1815a69d5702c VСкоро у Франції пройде картопляна виставка «Potato Еurope 2016». У ній братимуть участь не тільки виробники картоплі Франції, але і з інших країн, як Нідерланди, Бельгія, Німеччина. Виставка відбувається щороку. Як правило, на неї збираються найбільші гравці картопляного ринку Європи. Передбачається, що на виставці головною темою учасників буде проблеми експорту картоплі, способи і методи захисту нових сортів картоплі, нинішня ситуація картопляного ринку, як в Європі, так і в Світі. Передбачається те, що учасники будуть ділитися своїм особистим досвідом щодо вирішення вищезазначених завдань, а також того, як вони впроваджують нові технології у виробництво картоплі.

Як вилікуватися за допомогою картоплі і зеленого чаю

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

a5lYgmEHViud owУ період літньої спеки і сонячної жари ніхто не захищений від опіків. Особливо неприємною є ситуація, коли під час відпустки згорає спина або плечі і замість того, щоб насолоджуватися відпочинком на пляжі, доводиться вирушати до найближчоъ аптеки і дбати про своє здоров'я. У той же час, фахівці в галузі вивчення картоплі стверджують, що вилікувати сонячні опіки можна не тільки спеціальними засобами з аптеки, а й за допомогою такого овоча, як картопля. Більш того, вони стверджують, що лікування опіків за допомогою картоплі здійснюється набагато швидше, ніж при використанні мазей та інших засобів з аптеки. До такого висновку, також прийшли експерти з «Rodale Wellness».