Новини компанії - IPMPotato Україна

Наші сорти в Чернігівській області

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Компанія «IPM Potato» 18 липня здійснила виїзд до своїх клієнтів в Чернігівську область Козелецький район. Цього року дане господарство вирощує чотири наших сорти: Нектар, Електра, Крістіна і Інфініті першої репродукції.

При огляді поля хвороб виявлено не було, кущі картоплі зімкнули ряди і мають широкий листяний покрив, коренева система здорова, також зроблено підкоп кожного сорту.

На фото № 1 зображено бульби одного куща середньораннього сорту Нектар. Під кущем ми нарахували 20 бульб, вони мають здоровий вигляд і вирівняну форму.

ukr1

На фото № 2,3 зображено клубні одного куща раннього сорта Крістіна. Кущ сформував 12 бульб, які мають вирівняну форму, картопля знаходиться в стадії повного цвітіння, всі кущі мають здоровий вигляд і добре розвинене коріння, що дає змогу очікувати гарний урожай.

ukr23

На фото № 4 зображено ранній чіпсовий сорт Інфініті. Вміст сухих речовин в даному сорті складає 24%. Підкопавши один кущ, ми знайшли 14 бульб, коренева система розвинена дуже добре. Картопля знаходиться в стадії повного цвітіння. 

ukr4

Також демонструємо фото № 5 бульб середньораннього сорту Електра. Під кущем ми знайшли 15 бульб, з красивою світло-рожевою окраскою вічок. Картопля знаходиться в стадії повного цвітіння.

ukr5

Додати коментар

Захисний код
Оновити