Новини компанії - IPMPotato Україна

«Орла» - ранній чи ультраранній сорт картоплі?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

21 квітня цього року компанія IPM Potato висадила насіння картоплі - сорт Орла. Який ми завезли з елітного насіннєвого господарства в Голландії. Здійснивши передпосівну інсектицидну та фунгіцидну обробку насіння картоплі, ми забезпечили захист картоплі на ранніх стадіях його розвитку від хвороби і шкідників.

З середини квітня і до сьогодні природа вносила свої корективи у розвиток насіння на полі, йшли часті шквали з дощем. Низька температура вночі і невелика кількість сонячного світла вдень вплинули на більш пізні сходи в порівнянні з минулим роком.

За той самий період в минулому році картопля мала висоту 25-30 см, а цього 2016 року має – 15 см. (як показано на «Фото 1»)

orla news

На «Фото 2» зображено сорт картоплі який посадили на дванадцять днів раніше, ніж сорт Орла.

Але ми вважаємо, що ультраранній сорт Орла через проявить себе набагато краще через той самий період (дванадцять днів), його вегетативна маса буде більшою.

Не зважаючи на погодні умови, серед усіх висаджених сортів картоплі, ультраранній сорт Орла демонструє найбільш швидкий розвиток.

Також нагадуємо, що Ви можете дізнатися більше про інші Голландські сорти картоплі від компанії IPM Potato у розділі сорти картоплі.

Слідкуйте за розвитком подій на полі у наступних новинах у нас на сайті в розділі Новини компанії.

Додати коментар

Захисний код
Оновити