Новини компанії - IPMPotato Україна

Нова партія насінневої картоплі - Нектар, Банба і Бюрен 2016

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

ipm potato group limited

 

Компанія "Овочевий Дім" отримала елітне нісіння картоплі від компанії «IPM Potato Group» - Нектар, Банба і Бюрен . Вони будуть висаджені в с.Гостролуччя, Баришівського району, Київська область, тому вже восени Ви зможете придбати ці сорти першої репродукції.

 banba foto

Банба (ранній сорт)


   Це дуже високоврожайний сорт з великим відсотком овальних бульб чудового товарного вигляду. Виявляє стійкість до фітофторозу листя, а також до парші звичайної,  добре переносить посуху і механічні пошкодження. Демонструє хороші показники зберігання, має великий вміст сухих речовин .

burren foto 

Бюрен (ранній сорт)


   Відмінний сорт для клімату України. Даний сорт овальної форми з неглибокими вічками, колір мякоті - жовтий , хороша посухостійкість картоплі і відмінні показники зберігання. Формує велику і рівномірну кількість бульб. Придатний для професійного вирощування, демонструє високі показники врожайності. Стійкий до механічного збирання і добре зберігається.

картофель - нектар 2016 

Нектар (cередньоранній сорт)


   Утворює велике число бульб, має гладку шкірку. Сорт картоплі Нектар показує дуже високі показники врожайності, а особливо, якщо використовується полив. Він має хорошу стійкість до фітофторозу бульб. Відноситься до групи середньої стиглості. Глибина залягання вічок мала з фіолетовим відтінком. Приємний, світло-жовтий колір бульб. Підходить для зберігання на тривалий період. Володіє прекрасними смаковими якостями.

                                                                         
   

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити