Вирощування сидератів для врожаю картоплі

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.00 [2 Голоса (ів)]

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

kogda i kak nuzhno seyat sideraty 2Незважаючи на популярність серед населення, картопля є дуже трудомісткою культурою. Щоб вдало вирощувати картоплю, необхідно її висаджувати в пухкому і живильному грунті землі. На жаль, не у кожного є ділянка землі з високими показниками. Тому, щоб поліпшити якість грунту і досягти більш високих показників врожайності картоплі, необхідно вирощувати сидерати. Сидератами є допоміжні рослини, вирощування яких сприяє поліпшенню складу грунту і її структури.

По суті, сидерати - це екологічно чисте добриво, яке покращує середу вирощування картоплі. До достоїнств сидератів і користі від їх вирощування відноситься:

  1. Дає можливість знизити кислотність грунту;
  2. Дає можливість захистити грунт землі від пересихання;
  3. Зупиняє або призупиняє поширення бур'янів;
  4. Сприяє зменшенню шкідників;
  5. Насичує грунт землі необхідними для вирощування картоплі мікроелементами, як калій, азот, фосфор;
  6. Розгалужені коріння сидератів сприяють розпушування грунту, де вирощуються сорти картоплі. У свою чергу це покращує ріст і розвиток картоплі.

Слід зазначити, що після того, як сидерати перегниває, в грунті утворюються невеликі канали, в яких відбувається обмін вологою і киснем. Багато фермерів і городників порівнюють вирощування сидератів з внесенням в грунт землі добрива у вигляді гною. У той же час, щоб отримати максимальний урожай сорту картоплі, застосовують, як вирощування сидератів, так і внесення в грунт гною. Таким чином, вирощування сидератів в період перед висаджуванням або після прибирання картоплі, є ключовим фактором для отримання максимального врожаю. Так, коли ж потрібно вирощувати сидерати?

Коли і як вирощувати сидерати

56 2011Незалежно від сорту картоплі, з метою поліпшення якості грунту землі, сидерати сіють по осені, тобто після збирання картоплі. Як правило, за півтора місяці до настання стійких морозів. Сидерати дуже швидко розвиваються і ростуть, а коли настає зимовий період, вони перегнивають під снігом, віддаючи при цьому необхідні для вирощування картоплі корисні поживні речовини і мікроелементи. У той же час, перед тим, як сидерати почнуть перегниватимуть, не варто забувати про їх полив. У тому випадку, якщо не було можливості посіяти сидерати восени, то не біда. Їх сіють також по весні, перед тим, як висаджується насіннєва картопля і до початку здійснення заходів з підготовки землі для посадки. У весняний період сидерати висаджують відразу ж після того, як грунт землі прогріється, а сніг розтане. Як правило, сіють сидерати в квітні, а скошують за дві з половиною-три тижні до висадки насіннєвої картоплі. Такого терміну цілком достатньо, щоб сідератні рослини позгнивали і віддали всі необхідні мікроелементи і поживні речовини.

Як показує практика, тисяч фермерів і городників, вирощувати картоплю, можна і разом з сидератами. Таким чином, насіннєва картопля, а потім і бульби, які він сформував, підгодовуються протягом росту і розвитку овоча. Тому, багато фермерів сіють сидерати по периметру ділянки землі, де вирощується картопля, а також в міжряддях. У такому випадку потрібно, ретельно стежити за тим, щоб сідератні рослини не закривали рослини картоплі. Найбільш популярними сидератами є: гірчиця, люпин, пик, так далі.

На завершення, слід зазначити те, що для великого врожаю картоплі, необхідний також якісний насіннєва картопля, яку можна придбати у нас. На сьогоднішній день, наша компанія пропонує для придбання більш десяти сортів насінної картоплі з Голландії, Німеччини, а також першу репродукцію, вирощену на території України. Тому, якщо потрібно купити насіннєву картоплю оптом, то Вам слід набрати наступні номери: +38 098 843 10 25;+38 066 095 06 22;+38 044 374 01 04.