Способи зберігання картоплі

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.13 [4 Голоса (ів)]

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

450 bigНевід'ємною частиною раціону будь-якої людини є картопля. Цей продукт наповнює людський організм безліч поживних речовин, вітамінами, мікроелементами і енергією. Тому, вирощувати картоплю є необхідним завданням. На жаль, процес вирощування картоплі, хоч і цікавий, але і складний. Складність вирощування полягає не тільки в тому, щоб захистити картоплю від хвороб і шкідників, але і в тому, щоб правильно зберегти насіннєву картоплю до пори його висадки. Як показує практика, неправильне зберігання насіннєвої картоплі призводить до втрати його врожайних і насіннєвих якостей. У цій публікації мова піде про те, які існують способи зберігання картоплі, чим вони відрізняються і які мають особливості.

І так, після вирощування врожаю, необхідно зберігати картоплю. Місце, куди насіннєва картопля або столова картопля закладається на зберігання, має бути прохолодним, сухим, а також захищеним від зимових заморозків і бажано темним. Як показує практика, зберігати картоплю можна в траншеях, буртах, але краще в стаціонарних спеціальних сховищах. Особливо, якщо передбачається зберігати насіннєву картоплю. Існує кілька способів зберігання, а саме:

  1. В мішках;
  2. У ящиках;
  3. У контейнерах;
  4. Навалом.

У тому випадку, якщо зберігається продовольча або насіннєва картопля, то робити це краще в спеціалізованому сховищі, яке має хорошу систему вентиляції і обігріву. У разі такого способу зберігання, картоплю закладають суцільним шаром від трьох до п'яти метрів. Таким чином, сховище є одним суцільною засікою. Перевагою такого способу зберігання картоплі є те, що використовується вся площа сховища, а недоліком є ​​те, що немає проходів та проїздів. Слід зазначити, що якщо зберігати картоплю навалом або в мішках, але не в спеціальному сховищі, то висота шару повинна бути меншою, тому що в противному випадку, ушкодяться нижні шари картоплі. А, це негативно впливає на товарність (якщо зберігатися столова картопля) і врожайність картопля (якщо зберігатися насіннєву картоплю). Якщо ж картопля зберігається в стаціонарному сховищі, яке має природну вентиляцію, то картоплю можна розміщувати засікою: якщо насіннєву картоплю, то шаром близько 1.7 метра; якщо продовольчу картоплю, то шаром близько 2.2 метра. Але, як вже говорилося, такий спосіб зберігання має недолік у вигляді відсутності проїзду і проходу.

Більш зручний спосіб зберігання картоплі

temperatura hraneniya kartofelyaДосвідчені фермери і постачальники насінної картоплі вже давно знають, що зберігання картоплі в тарі набагато зручніше і практичніше. При такому способі зберігання є можливість механізувати вивантаження і навантаження картоплі, а також поліпшити зручність зберігання і перевезення картоплі. При такому зберіганні картоплі, рекомендується встановлювати ящики так, щоб між ними була циркуляція повітря. Ящики-піддони встановлюють штабелями, висота яких до п'яти з половиною метрів. Звичайно, можна і вище, але лише в разі, якщо висота сховища дозволить, а також якщо тара дуже міцна. Таким чином, висота штабелів залежить від висоти стелі зберігання і міцності ящиків.

У тому випадку, якщо зберігати картоплю в спеціальних сховищах контейнерного типу, то встановлюють штабеля в чотири-п'ять ярусів. На жаль, в такому випадку вентиляція ящиків в центральній зоні контейнерів дуже погана. Тому, для рівномірної вентиляції, рекомендується встановлювати підвісні повітроводи. Слід зазначити, що для правильного зберігання вентиляція є ключовим фактором, так як вона впливає на температуру, вологість, а також склад повітря. На жаль, не у кожного є спеціалізований слад. У той же час, якщо купити насіннєву картоплю у нашій компанії, то Ви можете придбати насіннєвий матеріал, залишити його на зберігання в наших спеціалізованих складах, а забрати вже перед посадкою картоплі. Більш докладно про сорти картоплі, способи доставки та інших умовах співпраці, можна передзвонивши за телефонами: +38 066 095 06 22; +38 098 843 10 25; +38 044 374 01 04.