Як підгодовувати грунт землі і рослини

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.00 [2 Голоса (ів)]
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

fertilizerНі для кого не секрет, що навіть на дуже плодоносної землі сорти картоплі потребують підгодівлі, щоб були стійкі до захворювань картоплі, краще цвіла і показувала кращу врожайність. Якщо ділянка для вирощування картоплі не велика, то зовсім не обов'язково купувати дорогі добрива, так як їх можна виготовити самостійно, керуючись народними методами і досвідом досвідчених фермерів і городників. Найперший засіб, з якого можна приготувати якісну підгодівлю для картоплі та інших рослин є зола. Зола здатна істотно поліпшити склад грунту землі за рахунок знаходження в її складі органічних речовин, крім того, зола знижує її кислотність і робить структуру більш пухкою. Золу розсипають по землі, нею опудривають листя від хрестоцвітих блішок, попелиці, роблять рідкі підгодівлі. Щоб приготувати рідке добриво для картоплі та інших рослин, необхідно взяти 150 грам золи, всипати в відро води, настояти близько 15 хвилин. Таким розчином, можна поливати землю, не викопану картоплю, а також дерева, чагарники, огірки, помідори, капусту, квіти. Для більшої ефективності деревну золу змішують з компостом або торфом. А ось додавати до зольному настою пташиний послід або мінеральні і азотні добрива не бажано, так як більша частина азоту в цій суміші втрачається.

Як виготовити добриво з кропиви

Звичайна кропива - джерело вітамінів для картоплі та інших рослин. Накосити кропиву, на третину заповніть будь-яку ємність (відро, бочку) і долийти води. Кропива має настоюватися на сонці десять днів при періодичному помішуванні. Настій заграє, буде не дуже добре пахнути, але він дуже ефективний в якості підгодівлі практично для будь-яких культур, особливо для картоплі, незалежно від того, які сорти картоплі вирощуються. Робочий розчин готують так: один літр настою на шість літрів води (один літр на невелику лійку). Якщо кропивою замульчувати пристовбурні круги ягідних кущів, то це дозволить не тільки стимулювати їх зростання, але і відлякає деяких шкідників. Аналогічний ефект і з картоплею.

Як приготувати добриво з кухонних відходів

pochvaБагато різних поживних речовин потрапляє в воду, коли готуватися їжа для сім'ї. Підгодівлею може служити все: вода, в якій варилася картопля, яйця або макарони і навіть вода, в якій промивали крупи. Замість того щоб зливати таку воду в раковину, краще вилийте її в каструлю або відро, а коли охолоне, підгодуйте землю і рослини. Таким чином, можна легко наситити грунт землі, а також рослини, поживними речовинами. Як показує практика і досвід дачників і фермерів, така підгодівля допомагає вирощувати картоплю, отримувати більший і якісніший врожай. Слід також зазначити, що за аналогічним методом, можна підгодовувати картопля і за допомогою яєчної шкаралупи. Якщо щоранку ви готуєте собі омлет або яєчню, не викидайте шкарлупки, а складайте їх в пакет. Коли набереться достатня кількість, просушіть і подрібніть, яєчна шкаралупа - є відмінним джерелом кальцію. Тому її вносять у подрібненому вигляді безпосередньо в грунт землі, або на шкарлупі настоюють воду і поливають рослини картоплі чи інші овочі, а також чагарники і дерева.

На завершення, слід звернути Вашу увагу на те, що крім внесення добрив, а також підживлення ґрунту землі і рослин, для хорошого і якісного врожаю картоплі, необхідний високоякісна, урожайна і стійка до захворювань і шкідників насіннєва картопля. Тому, якщо потрібно купити картоплю на посадку, то це краще зробити у компанії IPM Potato, так як ми продаємо елітну голландську картоплю, яка цінуватися в усьому Світі, а в умовах вирощування в Україні відзначилась високою стійкістю до захворювань, відмінною врожайністю. Детальніше дізнатися про сорти картоплі, способи доставки та оплати, можна передзвонивши нашим менеджерам за вказаними номерами: +38 066 095 06 22; +38 098 843 10 25; +38 044 374 01 04.