Про гібридному картоплю і її особливості

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

ef77bd2s 960Багато хто чув про таких різновидах картоплі, як «гібридна картопля». Але, мало що про неї знають. Ключова особливість гібридної картоплі полягає в тому, що гібридна насіннєву картоплю на посадку отримують перезапилення спеціально підібраних вихідних жіночих і чоловічих форм картоплі. Таку насіннєву картоплю (насіння) зберігають в повітряно-сухому стані при температурі від чотирьох до восьми градусів Цельсія. Схожість гарантується протягом двох років, включаючи рік отримання. Слід зазначити, що від моменту висадки розсади потрібно, як мінімум дев'яноста п'ять - сто п'ять днів безморозного періоду, щоб отримати гібридну картоплю. Картопля, вирощена з гібридного насіння, відноситься в основному до середньоранньої і середньостиглих групам.

Щоб захистити картоплю від колорадського жука, необхідно здійснювати загальноприйняті заходи. Як правило, витрати насіння один - півтора грама на один метр квадратний, посів повинен бути розкидним, тобто за схемою 1 на 5 сантиметрів. Глибина розсадного ящика десять - п'ятнадцять сантиметрів. На превеликий жаль, але такий спосіб вирощування картоплі, не гарантує 100% ймовірності отримання високоякісного і великого врожаю. Тому, щоб не отримати недобір врожаю, рекомендується купити картоплю на посадку у надійного постачальника насіннєвого матеріалу, яким є компанія IPMPotato, а також здійснювати рекомендовані заходи по догляду за картоплею.

На завершення слід зазначити, то на даний момент компанія IPMPotato пропонує придбати одинадцять сортів елітної насіннєвої картоплі, які в умовах вирощування на території України зарекомендували себе, як стійкі до хвороб і шкідників, а також дають велику врожайність. Зателефонувавши за вказаними телефонами, можна дізнатися про особливості сортів картоплі, способи доставки та оплати: +38 066 095 06 22; +38 098 843 10 25; +38 044 374 01 04.