Оранка супіщаних, супіщано-торф'янистих та дуже легких суглинистих ґрунтів

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

servo 45s Якщо ділянку виорано до того, як остаточно настала весна, ґрунт можна розпушити за допомогою культиватора. Це треба робити рівномірно, нарізаючи садильні борозни однакової глибини. Обмежте глибину культивації, прилаштувавши позаду нього коток.

Обробіток грунту, садіння та підгортання можна проводити за один прохід на супіщаних і дуже легких глинистих ґрунтах. По-перше, це економить час і пальне, а по-друге - гарантує, що гребені утворено точно над висадженими бульбами.

Зробіть технологічні колії для обприскування

Супіщані, пісчано-торф'янисті та суглинисті ґрунти, у яких часточки діаметром менше двох мікронів становлять не більше 10 відсотків, найкраще орати навесні. За допомогою притискаючого котка на супіщаних та піскувато-торф'янистих ґрунтах можна уникнути надмірного розпушення верхнього шару грунту. Занадто розпушений ґрунт дуже швидко пересихає, оскільки з твердого підґрунтя не може піднятися достатньо вологи.

На полі слід передбачити технологічні колії, щоб його можна було за будь-яких умов обприскати. news 20130604 113715 1370335035Це обов'язково роблять на глинистих, суглинистих та лісових ґрунтах. Наполегливо радимо прокладати такі колії за допомогою RTK GPS, щоб вони були рівними і на тому самому місці з року в рік. Як правило, крайній рядок при проході саджалки залишають незасадженим відповідно до захвату обприскувача, таким чином утворюючи доріжку завширшки 75 см, ширина якої дає можливість проїзду обприскувача. Такими коліями може проїхати трактор на широких колесах, у якого відстань між колесами стано­вить 2,25 м. По колії тракторові їхати легше навіть у мокру погоду. Крім того, підтримується рівновага обприскува­ча, тому препарати вносяться рівно­мірніше. Обробивши ділянку ґрунто­вою фрезою, проїдьтеся трактором, щоб зрівняти гребені на коліях шири­ною 2,25 м. Також на ґрунтову фрезу можна прилаштувати пластини, щоб рівняти доріжки під час обробітку грунту. Незначним мінусом таких колій є мізерне зменшення врожаю: при­близно на 2 та 1,25 % відповідно для обприскувачів шириною 24 та 36 м. Очевидно, що це зменшення повністю компенсується зручністю обприску­вання. І на додачу, ви можете вирос­тити на 10% більше картоплі у крайніх рядках обабіч рядків.

Якщо ділянку виорано до того, як остаточно настала весна, ґрунт можна розпушити за допомогою культиватора. Це треба робити рівномірно, нарізаючи садильні борозни однакової глибини. Обмежте глибину культивації, прилаштувавши позаду нього коток.

Обробіток грунту, садіння та підгортання можна проводити за один прохід на супіщаних і дуже легких глинистих ґрунтах. По-перше, це економить час і пальне, а по-друге - гарантує, що гребені утворено точно над висадженими бульбами.

Супіщані, пісчано-торф'янисті та суглинисті ґрунти, у яких часточки діаметром менше двох мікронів становлять не більше 10 відсотків, найкраще орати навесні. За допомогою притискаючого котка на супіщаних та піскувато-торф'янистих ґрунтах можна уникнути надмірного розпушення верхнього шару грунту. Занадто розпушений ґрунт дуже швидко пересихає, оскільки з твердого підґрунтя не може піднятися достатньо вологи.

Системи посадки

Картоплю треба садити з однаковими проміжками і на однаковій глибині. Для цього застосовують різні сис­теми.

А 8-рядні саджалки підвищують швидкість садіння.

posadka kartofilyaЗастосовуючи пристрої RTK GPS, можна  працювати цілодобово і таким чином ще швидше завершити цю операцію. Компанії, що спеціалізуються на пристроях RTK GPS для картоплярства, монтують їх на трактори будь-якого типу.

Картоплесаджалка König має зубчатий ремінь з гумовими пальцями, що направляють бульби аж до дна садильної борозни. Цей зубчатий ремінь рухається у напрямі, протилежному до напряму руху трактора. Оскільки бульба падає з дуже малої висоти, вона потрапляє точно у борозну без ушкоджень. Проте, через відносно високу ціну картоплесаджалки König зараз рідко хто купує.

Картоплесаджальна машина ремінного типу працює ще швидше, не знижуючи якості роботи. Застосовуючи пристрої RTK GPS, можна працювати і вдень, і вночі з однаково високою точністю і досить високою швидкістю. Точне положення рядів і технологічних колій зберігають у пам'яті RTK GPS, щоб за потреби проїзджати по тому самому маршруту через тиждень, або навіть і через рік.

Найчастіше зустрічаються саджалки з ложковими садильними апаратами. Вони забезпечують відносно швидке і точне садіння картоплі та працюють без перебоїв. Недоліком цього типу саджалок у порівнянні з саджалками ремінного типу є те, що вони трохи травмують паростки. Ложкові саджалки також менш ефективні при садінні великих бульбу.

А саджалка ремінного типу має конвейєр, який подає бульби до жолоба транспортера. Цей транспортер складається з двадцяти круглих гумових ременів. Шість із цих ременів посередині транспортера обертаються у напрямі, протилежному до обертання решти ременів. Зовнішні ремені просувають картоплю до заднього кінця транспортера, звідки бульби поступово і безперервно потрапляють на шість центральних садильних ременів.

Ложкова саджалка складається зі стрічки, що має два ряди, так званих, ложок. Коли ця стрічка проходить крізь завантажувальний лоток з картоплею, ложки заповнюються бульбами. Для більших бульб іноді доводиться чіпляти більші ложки (> 45 мм).

 

Детальнішу інформацію Ви можете отримати здзвонившись з нами по телефону:

(066) 095 06 22;

(098) 843 10 25;

(044) 374 01 04.

Або можете відправити повідомлення на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Була цікава Вам ця стаття?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

Додати коментар

Захисний код
Оновити