Картопля. Що приводить до деформації бульб?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

IMG 1862 Хоча картоплярством наразі займається багато фермерів, завжди існують шляхи покращення технології вирощуван­ня та підвищення врожаїв. Навіть найдосвідченіший фер­мер, що спеціалізуються на вирощуванні картоплі, може збагатити свій багаж новими знаннями.

Крім того, що ви вже знаєте зі свого свіду та навчання, ще багато нового і можна довідатися безпосередньо на полі під час сезону. Ці статті доповнює ці знання пракичними порадами та інформацією для роздумів, які будуть корисними для усіх, хто займається картоплярством. Тут будуть опубликовані доволі цікава і глибока інформація: кожна ілюстрація, заголовок та порада розміщені якнайзручніше для читача.

Дивіться. Міркуйте. Дійте.

Ми зао­хочуємо не просто діяти за готовим рецеп­том, а бути уважними до симптомів з сигналів, які подають вам самі рослини видимі ознаки мають співпадати з ваши­ми спостереженнями відповідати кінцевій меті вашої праці тому гаслом наших статтей є «Дивіться. Міркуйте. Дійте»:

1) Що ви бачите?

2) Про що це свідчить?

3) Що треба зробити?

У ціх статтях також є безліч підказок та наочних схем, які можуть допомогти і приймати правильні рішення впродовж і сезону вирощування картоплі

Що призводить до деформації бульб?

Швидкий тест на рівень вашої обізна­ності; чи знаєте ви правильну відповідь ... а, може, кілька відповідей?

deformaciya rasteniy veretenovidnost

■   Брак вологи

■   Надмірна зволоженість

■   Неправильна структура ґрунту 

■   Прояви вторинного росту 

■   Надмірна кількість азотних добрив

 Ці статті висвітлюються всі етапи вирощування картоплі, від підго­товки ґрунту до зберігання та транспор­тування вирощеної продукції. Оскільки вимоги до продовольчої та насіннєвої картоплі різні, у деяких розділах ми розглядаємо їх окремо. Численні фото­графії та малюнки допомагають стис­ло і зрозуміло роз’яснити особливості роботи.

Зрозуміло, що ці статті не з тих, які треба прочитати від початку до кінця. Тут слід радше знайти і переглянути потрібну саме зараз і саме вам статтю. Статті спонукаєть замис­литись і обміркувати. Фото й малюнки показують як нові, так і добре знайомі ситуації на полі. Ці статті допоможуть вам по-новому подивитись на картопляр­ство, а також уникнути типових поми­лок у роботі.

Старе голландське прислів’я каже: «У найдурнішого фермера найбільша карто­пля». Це означає, що часом везіння допо­магає більше, ніж освідченість. Однак, насправді це не так. Як фермер-рільник ви маєте впливати на врожай. Добре знаючи свою справу, ваша праця може принести добрі плоди. Проте, оскільки все передбачити неможливо, трохи удачі також ніколи не завадить!

Розвиток фермерства. З історії бачимо, що нові технології дедалі більше віддаляють нас від землі, хоча й дають чимало корисної інформації (як, наприклад, метеосупутники). Тому варто частіше виходити з кабіни свого трактора й уважніше приглядатися до живих рослин.

Придивляйтеся до деталей: заглиблюйтеся, щоб справді зрозуміти

У цій серії статтей цікаві завдання, що спонукають читача до уважно­го вивчення матеріалу, ігрова форма цих завдань заохочує до ретельного дослідження проілюстрованої ситуації. Таке свідоме дослідження допомагає виявити деталі, які легко пропустити при неуважному перегляді.

traktor21 dva urozhaya kartofelya za sezon

#картопля

Детальнішу інформацію Ви можете отримати здзвонившись з нами по телефону:

(066) 095 06 22;

(098) 843 10 25;

(044) 374 01 04.

Або можете відправити повідомлення на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Була цікава Вам ця стаття?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]  

Додати коментар

Захисний код
Оновити