Формування бульб картоплі

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Період формування і росту бульб картоплі залежить від:Klubnei kartofilya

1. Сорти - пізній, середньоранній, ранній, - і від фізіологічної зрілості (якщо картопля фізіологічно більш зріла, то проростання і формування бульб відбувається швидше. Освіта ж фізіологічно незрілих бульб відбувається пізніше. Звідси при зборі недозрілих бульб картоплі отримують фізіологічно незрілі бульби).

2. Швидкість росту картоплі після його формування визначається його місцем розташування на самій рослині.

 

Razmer kartofilya

Дуже часто невелика, посадкова бульба має тільки 3-4 паростка, у той час як великі бульби бувають до 6 паростків, які з вічок картоплі утворюють центральні стебла бадилля. Найбільші бульби (А) розташовуються на 3-му, 4-му, 5-му центральному столоні рослини. Середні за розміром бульби формуються на столонах, розміщених ближче до насіннєвих клубнів (Б1), або на периферичних столонах з великих клубнів (Б2), або на столонах периферичних стебел (Б3), (мал.).

Якщо картопля фізіологічно більш зріла, то проростання і формування бульб відбувається набагато раніше. Більш фізіологічно зріла картопля отримує при зборі дозрілих бульб. При зборі недозрілих бульб виходить фізіологічно молода картопля, яка з часом дозріває і дає велику кількість бадилля рослини.

Додати коментар

Захисний код
Оновити