Ріст бульб картоплі

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

rost klubnei kartofilya Паростки насіннєвої картоплі в теплому грунті дають корінь, і через деякий час на поверхні рослини з'являться сходи. Після виростуть столони, почнеться період формування бульб. За сприятливих погодних умов ріст куща станеться дуже швидко (через два-три тижні від початку посадки). Швидкість поява перших сходів рослини залежить від багатьох умов, таких як фізіологічний вік паростків, бульб; температури повітря, тривалість світлового дня, сорти картопліЗалежно від цих чинників зростання стебла почнеться через 2-5 тижнів після появи сходів. На тільки створених бульбах починають з'являтися від 2 - до 4 картоплі від одного куща.
Бадиллям рослини називають стебла і листя, які необхідні для природного процесу фотосинтезу, шляхом поглинання світла.

Листя і стебла картоплі характеризуються 4 параметрами:

1. Кількість бічних і основних стебел (див. Рис. 1);
2. Співвідношення сухої речовини стебел до листя;
3. Кількість різних рівнів бадилля рослини;
4. Різними типами бадилля (відкритий тип бадилля - вертикальне, густе, відкрите розташування листя; закритий тип бадилля - листя стелиться).
rost kartofilya

Мал. 1. Вторинне (бічний) стебло і основне стебло рослини

Кількість і вирівненість стебел також залежить від різних факторів таких, як кількість пагонів на картоплі, якості готової грунту для посадки рослини, розмірів насіннєвої картоплі, густоти стебел бадилля і т.д. Чим більше у рослини стебел, тим швидше сформуються на них листя; найкраще їх кількість це близько 25-ти на 1 м2. Бічні стебла рослини збільшують площу розростання бадилля, а також мають додаткову функцію поглинання сонячних променів. Кількість центральних стебел впливає на розмір і зріст бульб, а не тільки на розвиток бадилля.

Kolichestvo urojainosti kartofilya

Мал. На цьому малюнку показана залежність кількості центральних стебел на м2 і рівень врожайності насіннєвої картоплі, різної величини.

Додати коментар

Захисний код
Оновити