Про компанію IPMPotato Україна

Основна мета створення нашої компанії - це надати українським виробникам якісну насіннєву картоплю голландської селекції. Елітне насіння картопля з Європи.

Компанія IPM Potato Ірландія входить до п'ятірки найбільших виробників насіннєвої картоплі в світі. У рік компанія вирощує до 100 тис. тонн насіннєвої картоплі. Насіннєву картоплю вирощують в п'яти країнах світу: Ірландія, Шотландія, Франція, Голландія і Бразилія. На сьогоднішній день насіннєвий банк компанії становить 32 сорти, лідером з продажу та популярності в Європі є сорт Rooster. Дистриб'юторська мережа компанії присутня на п'яти континентах і більше 45 країн світу.

У зв'язку з розширенням і пошуком нових ринків, компанія IPMPotato звернула увагу на ринок України, де під картоплю сільгосп-товаровиробники відводять великі площі, за даними Міністерства Аграрної Політики України в 2015 році картопля вирощувався на 1465 тис. гектарів.

З 2015 року почалося знайомство IPM Potato з українським ринком картоплі з співпраці з компанією ТОВ "ТД-Гермес", яка стала офіційним представником компанії IPMPotato в Україні. Цей рік показав якісь перспективи є на українському ринки для компанії IPMPotato і її продукції. З огляду на великий інтерес з боку українських сільгоспвиробників картоплі до продукції IPMPotato, було прийнято рішення для поліпшення якості донесення інформації про продукцію та співпраці з компанією IPMPotato, створити і запустити консультативний центр в Україні по роботі з клієнтами.

У лінійці продукції компанії ТОВ "ТД-Гермес" кожен споживач зможе купити картоплю оптом для себе що відповідає його вимогам. ТОВ "ТД-Гермес" - це передусім широкий асортимент і доступна ціна, а усі сорти картоплі є унікальними і неповторними. Тепер на ринку насіннєвої картоплі в Україні дійсно великий вибір, і кожен виробник картоплі може підібрати краще насіння для свого регіону.