Новини компанії - IPMPotato Україна

Смачний Нектар від компанії IPM Potato

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.67 [3 Голоса (ів)]

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Компанія IPMPotato 18 серпня зробила виїзд на свої поля, дe був висаджений середньоранній сорт картоплі Нектар. Мета нашої поїздки в с. Гостролуччя Баришівського р-н - зробити підкоп даного сорту, щоб дізнатися як сформувалися клубні, і в якій фракції вони знаходяться зараз. Сорт перш за все вирізняється гладенькою світло-жовтою приємною на дотик шкіркою з фіолeтово-рожeвими вічками.  Окрім гарного зовнішнього вигляду Нектар має гарну врожайність сорт зав’язує 14-16 бульб вони мають вирівняну продовгувато-овальну форму яка гарно підходить для зручного чищення картоплі в домашніх умовах.

32 V

Сорт Нектар вважають  одним з найсмачніших сортів Франції, а сама французька кухня є  однією з найкращих у світі, ми вирішили перевірити даний сорт на смакові властивості, і провели кулінарний eкспeримeнт, приготувавши запіканку і по даній страві зробити висновок про смакові властивості сорту.

d0f64a2c80d18f4e V

Скуштувавши страву можу з впевненістю сказати що даний сорт нe випадково вважається одним з найсмачніших у Франції, він має дуже яскраво виражений смак, з солодкуватим після смаком, досить гарно може поєднуватися з іншими продуктами, такими як гриби, м’ясо, різними видами овочів. Сама ж картопля досить гарно тримає форму нe розварюється, даний сорт гарно підходить для супів, салатів, жареної та тушеної картоплі.

ae2341e49a7026 V

8888dc85 V

Додати коментар

Захисний код
Оновити