Новини компанії - IPMPotato Україна

Компанія «IPM Potato» у Львівській області

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Компанія «IPM Potato» в черговий раз здійснила виїзд до Львівської області в компанію «Агро ЛВ Лімітед», де 22.04.2016 р. були висаджені наші сорти на їх демо-полі. Перший раз на цьому демо-полі ми були 13.06.2016 р, На той момент картопля була в стадії бутонізації, кущі мали здоровий вигляд. 20.07.2016 р. Ми здійснили виїзд вже вдруге з голландським представником «IPM Potato», ми підкопали кожен сорт і зробити висновки на той момент, в третій раз ми здійснили виїзд 11.08.2016р. і можемо зробити висновки:
Сорт Христина. Він має красиву яскраво-червону шкірку і м'якоть білого кольору з добрими смаковими якостями. На даному фото зображені бульби цього сорту, за розрахунками агронома копманіі «Агро ЛВ Лімітед» цей сорт, на даний момент показує врожайність близько 40т / га товарної картоплі і ще продовжує набирати масу.

Середньоранній сорт картоплі Саванна. На фото зображені бульби цього сорту. На даний момент врожайність товарної картоплі становит 38т / га, але бульби ще не перестають набирати вагу. Цей сорт має жовту шкірку і кремову м'якоть.

Середньоранній сорт картоплі Електра. На даному фото зображений бульби сорту Електра. Сорт має жовту шкірку і світло-жовтий колір м'якоті, також характеризується стійкістю до механічного впливу і гарною лежкістю. За розрахунками врожайність становит 37т / га, але бульби ще не перестають набирати вагу.

Сорт картоплі Торнадо. Цей сорт відноситься до групи ранньостиглих, крупноклубневий сортів, він має яскраво червоний колір шкірки з білою м'якоттю. Підрахунки показали, що врожайність на даний момент становить 43 т / га.

Сорт картоплі Бюррен. Бюррен - це сорт картоплі, який має шкірку кремового кольору з жовтою м'якоттю. Цей сорт на даний момент показує найбільшу врожайність серед всіх сортів - 57 т / га. Але також, як всі сорти він ще буде набирати масу.

Сорт картоплі Інфініті. Це ранній чіпсовихсорт картоплі, який відноситься до крупноклубневий сортам. Він формує бульби вирівняного розміру, що характеризує його без відхідним, високоврожайних чіпсову сортом. За розрахунками агронома врожайність на даний момент становить 43т / га і це не межа.

Середньоранній сорт картоплі Нектар. Цей сорт має гарний товарний вигляд з фіолетово-рожевими вічками та гладкою світлою шкірці. Також Нектар показує високі показники лежкості.

Сорт картоплі Банбу. Це крупнобульбовий, ранньостиглий сорт картоплі, який має жовтий колір бульб зі світло-жовтою м'якоттю і чудовими смакові якості, вміст сухих речовин становить 20%.

Сорт картоплі Бікіні. Бікіні - це самий незвичайний сорт картоплі від компанії «IPM Роtato», має дуже привабливий забарвлення шкірки, яка завжди приверне до себе увагу покупця.

Сорт картоплі Орла. Цей сорт відноситься групі ранньостиглих, багато бульбових сортів картоплі з кремового кольору шкірки, м'якоть - світло-жовта. Характеризується хорошими показниками лежкости.

Додати коментар

Захисний код
Оновити