Новини компанії - IPMPotato Україна

«Інфініті» картопляний тест-драйв!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Компанія IPM Potato 08 серпня 2016 року здійснила виїзд на поле, де був висаджений ранній чіпсовий сорт картоплі Інфініті. Було зроблено підкоп цього сорту картоплі, щоб побачити, як сформувалися бульби і в якому стані вони знаходяться зараз. У середньому під кущем сорт зав'язує 12-14 бульб, вони мають вирівняні овально-круглі бульби, які відрізняються гладкою темно-червоною шкіркою і кремовою м'якоттю, з неглибокими вічками. На день підкопу насіннєва фракція 35-55 вже становила 70%, а фракція 25-30 становить 25%, і має потенціал повністю перейти в насіннєву фракцію 35-55. З метою недопущення переходу фракції 35-55 в товарну, було прийнято рішення робити першу обробку десикантом з фунгіцидом.

1uа

Раніше ми вже писали, що даний сорт в Ірландії використовується для приготування чіпсів Ірландською компанією «Keogh's», завдяки високому вмісту сухих речовин більше 24%.

22ua

Для приготування чіпсів компанія «Keogh's» використовує три інгредієнти: картопля, соняшникова олія і сіль. Так як картоплю ми накопали, а решта інгредієнтів є на кожній кухні, ми вирішили перевірити і зробити чіпси в домашніх умовах. Смак чіпсів, зробленими нами, відрізнявся від смаку чіпсів з магазину, домашні чіпси краще хрумтять і мають більш насичений смак картоплі.

2ua

Додати коментар

Захисний код
Оновити