Новини компанії - IPMPotato Україна

Компанія «IPMPotato» 28 липня в Чернігівській області

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Компанія «IPMPotato» 28 липня здійснила наступний виїзд до своїх клієнтів в Чернігівській області, щоб проаналізувати розвиток картоплі за 10 днів.

Демонтруємо фото картоплі сорту Електра. На даний час вага одного куща складає 1,1 кг і при густоті посадки 55 тис./га можна зробити висновок, що урожайність складає більше 50т/га. Наземна частина куща знаходиться в здоровому стані, вегетацію свою не закінчує, тобто клубні будуть набирати ще масу і про кінцевий результат ми теж Вас повідомимо, тому слідкуйте за нашими новинами на сайті.

Електра3

Фото бульб сорту картоплі Крістіна. Картопля знаходиться зараз в здоровому вигляді, бачимо, що основна частина знаходить у фракції, яка вже товарна і яка через не великий проміжок часу стане товарною, тому що наразі іде інтенсивний відтік сухих речовин в клубні. Вага одного куща складає 1 кг, при густоті 55 тис./га.

Кристина

На даному фото зображені клубні сорту картоплі Нектар. Це високоврожайний сорт, в якого всі бульби вирівняного розміру. Зараз сорт інтенсивно набирає масу, кущі картоплі мають здоровий вигляд і продовжують вегетувати. Зараз вага одного куща складає 1,2 кг, при густоті 55 тис./га

nektar

Демонструємо фото сорту картоплі Інфініті. Цей сорт являється чіпсовим, вирощується вперше в Україні і уже привернув на себе увагу провідних компаній України по виробництву чіпсів. Зараз сорт продовжує вегетацію і має здоровий вигляд. Вага одного сорту 0,8 кг при густоті 55 тис га.

infiniti

Додати коментар

Захисний код
Оновити