Новини компанії - IPMPotato Україна

Компанія «IPM Potato» здійснила виїзд до Львівської області (Частина №2)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Доповнюючи попередню новину про наші сорти у Львівській області, демонструємо фото сортів картоплі, які теж були завезені цього року в Україну і були надані для випроблвування на демо-полях в компанію «Агро ЛВ Лимитед». Підкопавши ці сорти ми можемо побачити, як вони виглядають і зробити висновки по них:

Сорт картоплі Торнадо. Цей сорт відноситься до групи ранньостиглих, великобульбових сортів, він має яскраво червоний колір шкірки із білою м’якоттю. Підкоп показав, що цей сорт зав’язав по 8 клубнів під кущем, які будуть товарного розміру.

Сорт картоплі Бюррен. Бюррен – це сорт картоплі, який має шкірку  кремового кольору із жовтою м’якоттю.  Відноситься до великобульбових сортів і зав’язав в середньому 9 бульб з куща. На даний момент середня вага одного куща складає 0,7кг.

Сорт картоплі Інфініті. Це ранній чіпсовий сорт картоплі, який відноситься до багатобульбових сортів. Він сформував в середньому  16 бульб, всі вони вирівняного розміру, що характеризує його високоурожайним чіпсоовим сортом і дозволить отримати максимальний прибуток від урожаю.

1ua

Сорти картоплі Банба, Бікіні і Орла ми підкопали для того, щоб показати Вам, як ці сорти виглядають, яку  бульби мають форму .

Сорт картоплі Банба. Це великобульбовий, ранньостиглий сорт картоплі, який має жовтий колір бульб із світло-жовтою м’якоттю і  чудові смакові якості, вміст сухих речовин складає 20%.

Сорт картоплі Бікіні. Бікіні – це самий незвичайний сорт картоплі від компанії «ІРМ Роtato», він має дуже привабливий окрас шкірки, який завжди приверне до себе увагу покупця.

Сорт картоплі Орла. Цей сорт відноситься групи ранньостиглих, багато бульбових сортів картоплі із кремового кольору шкірки, м’якоть – світло-жовта. Характеризується гарними показниками лежкості.

2ua

Додати коментар

Захисний код
Оновити