Новини компанії - IPMPotato Україна

Компанія «IPM Potato» здійснила виїзд в Львівську область (Частина №1)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 [1 Голос]
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

IMG 20160720 115218

Компанія «IPM Potato» здійснила виїзд в Львівську область в компанію «Агро ЛВ Лимитед», де 22.04.2016 р. були висаджені наші сорти на їхньому демо-полі. Перший раз на на цьому демо-полі ми були 13.062016 р., на той момент картопля була в стадії бутонізації, кущі мали здоровий вигляд. 20.07.2016 р. ми здійснили виїзд вже вдруге із голландським представником «IPM Potato», ми підкопали кожен сорт і можемо зробити висновки:

Великобульбовий сорт Крістіна. Він має красиву яскраво-червону шкірку і м’якоть білого кольору із високими смаковими якостями. На данному фото зображено підкоп 8 кущів цього сорту, ми нарахували 71шт бульб, в середньому під одним кущем знаходиться 0,6кг картоплі, що вказує на гарний врожай у майбутньому.

Середньоранній сорт картоплі Савана. На фото зображені бульби з 8 кущів, які разом зав’язали 80 шт., середня вага одного куща складає 0,540кг. Зараз цей сорт перецвів і інтенсивно набирає об’єм і вагу бульб, які мають жовту шкірку і кремову м’якоть.

Untitled 2

Середньоранній сорт картоплі Нектар. На фото зображені клубні з 8 кущів цього сорту, які сформували 115шт., середня вага куща – 0,510кг. Цей сорт має гарний товарний вигляд з фіолетово-рожевими вічками на гладкій світлій шкірці. Також Нектар показує високі показники лежкості.

Середньоранній сорт картоплі Електра. На даному фото зображено клубні з 8 кущів сорту Електра, вони сформували 121 бульбу, один кущ має вагу в середньому 0,5кг. Сорт має жовту шкірку і світло-жовтий колір м’якоті, також характеризується стійкістю до механічної дії і гарною лежкістю. По всім показникам видно, що можна очікувати дуже гарний урожай.

212

Також хочеться відмітити, що сорти зараз інтенсивно набирають масу, почався відтік сухих речовин в бульби. Наступний виїзд буде здійснено через три тижні, щоб зробити остаточний висновок. Слідкуйте за нашими новинами на сайті.

Додати коментар

Захисний код
Оновити