Новини компанії - IPMPotato Україна

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Якісна селекція - якісне насіння

Цього девізу компанія IPM дотримується з початку заснування. Для досягнення максимального результату в 1970 році було розпочато співпрацю з одним із найбільших та найсучасніших селекційних центрів в Європі - Oak Park Research Centre (Ірландія).

yakisna selekciya

Початкова мета співпраці - вивести високопродуктивні та стійкі до фітофторозу сорти для ірландського ринку, щоб замінити традиційні сорти.

Введення прав селекціонерів на рослини в 1970-і роки призвело до збільшення попиту на експорт і цілі програми були швидко диверсифіковані. Враховуючи, що картопля є третьою найбільш важливою продовольчою культурою в усьому світі, посівні площі картоплі збільшуються з року в рік, особливо в країнах третього світу, і це підвищує попит на нові сорти картоплі з відповідними характеристиками і стійкістю до хвороб.

 

Картопляні сорти

Програма розведення картоплі в Oak Park Research Centre існує з 1962 року, за цей час компанія вивела понад 40 різновидів картоплі. Більше 25 різновидів знаходяться в промисловому виробництві і до сьогодні. Чотирнадцять сортів були виведені з 2002 року.

Сорт Rooster є найбільш віPotatoим з сортів виведених Oak Park Research Centre, завдяки своєму статусу найбільш популярного сорту картоплі в Ірландії. З моменту створення в 1991 році площа під вирощування даного сорту на сьогодні зросла до 55% від загальної площі продовольчої картоплі в Ірландії.  

Виведення нових сортів

Для програми виведення нових сортів картоплі в селекційному центрі Oak Park Research Centre використовується тільки найсучасніша технологія вирощування.

yakisna sel 2

Щороку понад 80 000 нових саджанців виробляються з добірних сортів. Ці саджанці випробовуються протягом 10 років в декількох місцях по всьому світу, і тільки найуспішніші обираються, щоб стати новими сортами. Компанія IPM постійно випускає нові сорти для задоволення мінливих потреб наших клієнтів по всьому світу.

IPM виробляє і дотримується високої якості насіння з диверсифікованих баз в Європі і Південній Америці: Ірландії, Шотландії, Голландії, Франції і Бразилії. IPM має угоди про вирощування своїх сортів в Північній Америці, Австралії, Новій Зеландії та Південній Африці.

Додати коментар

Захисний код
Оновити