Новини компанії - IPMPotato Україна

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Консультативний центр IPMPotato в Україні

ipm potato ua logo

Компанія IPMPotato Ірландія входить до п'ятірки найбільших виробників насіннєвої картоплі в світі. У рік компанія вирощує до 100 тис. тонн насіннєвої картоплі. Насіннєву картоплю вирощують в п'яти країнах світу: Ірландія, Шотландія, Франція, Голландія і Бразилія. На сьогоднішній день насіннєвий банк компанії становить 32 сорти, лідером з продажу та популярності в Європі є сорт Rooster. Дистриб'юторська мережа компанії присутня на п'яти континентах і більше 45 країн світу.

У зв'язку з розширенням і пошуком нових ринків, компанія IPMPotato звернула увагу на ринок України, де під картоплю сільгосп-товаровиробники відводять великі площі, за даними Міністерства Аграрної Політики України в 2015 році картопля вирощувався на 1465 тис. гектарів.

З 2015 року почалося знайомство IPMPotato з українським ринком картоплі з співпраці з компанією Овочевий Дім, яка стала базовим підприємством з вирощування насіннєвого матеріалу IPMPotato в Україні. Цей рік показав якісь перспективи є на українському ринки для компанії IPMPotato і її продукції. З огляду на великий інтерес з боку українських сільгоспвиробників картоплі до продукції IPMPotato, було прийнято рішення для поліпшення якості донесення інформації про продукцію та співпраці з компанією IPMPotato, створити і запустити консультативний центр в Україні по роботі з клієнтами.

З травня 2016 року всі бажаючі зможуть отримувати оперативну інформацію про продукцію IPMPotato на сайті www.ipmpotato.com.ua

Нагадаємо, Історія компанії IPMPotato

Додати коментар

Захисний код
Оновити