Новини компанії - IPMPotato Україна

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Історія компанії IPMPotato

istoriya ipm foto1

У 1950 році в Дубліні була заснована компанія IPM для розвитку експорту ірландського насіннєвого і продовольчої картоплі в Середземномор'ї після Другої світової війни.

У 1970 році IPM почала інвестувати в селекцію нових сортів картоплі спільно з селекційним центром Oak Park Research Centre, Ірландія, один з найбільших і найсучасніших селекційних центрів в Європі. Спільно компанії створюють нові сорти високоякісних сертифікованих насіння картоплі для різних сегментів ринку.

З тих пір каталог поповнився 32 сортами картоплі.

У 1990-му році в Шотландії була створена компанія IPM PerthLtd, щоб управляти вирощуванням насіння сортів IPM для ринку і експорту Великобританії. Протягом цього періоду IPM також стала дочірньою компанією Donegal Investment Groupplc, що є однією з найбільших продовольчих компаній Ірландії.

istoriya ipm foto2

У 2000-му: IPM створила компанію IPM Holland BV в Нідерландах для управління вирощування насіння і вільних сортів картоплі на експорт.

У 2010-му році відкрилася компанія IPM Brasil з метою розвивати високу якість виробництва насіння сортів картоплі IPM для бразильського ринку і компанію IPM Франції для управління виробництвом насіння сортів IPM для французького ринку і експорту. Крім того, компанія придбала підприємство А. J. AllanLtd, яке займається виробництвом насіннєвої картоплі в Шотландії, щоб розширити виробництво і маркетингові можливості IPM.

istoriya ipm foto3

У 2015 році створена компанія IPM Португалії, щоб просувати і розвивати продажу сортів IPM на ринку Португалії.

У 2016 році був створений косультативний центр IPMPotato в Україні, щоб розвивати продажу сортів картоплі IPM на ринку України.

На сьогоднішній день в Державному реєстрі сортів рослин, придатних для поширення в Україні компанія IPM має 6 сортів картоплі:

6 сортів картоплі:

- ранній сорт «Крістіна»;

- cередньоранні сорта «Електра  », «Саванна», «Нектар»;

- два сорти для виробництва чіпсів та картоплі фрі. Ранній сорт «Інфініті» та середньостиглий сорт «Сетанта».

Також IPMPotato Україна розширює сегмент своїх сортів картоплі, було розпочато процес реєстрації трьох ранніх сортів картоплі «Орла», «Торнадо» и «Бикини».

Додати коментар

Захисний код
Оновити