Новини компанії - IPMPotato Україна

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Ми завезли нові сорти голландської картоплі

Компания «Овощевий Дім» отримала наступну партію елітного насіння картоплі з Голандії від компанії «IPM Potato Group» ранніх сортів картоплі: Торнадо, Інфініті, Орла, Бікіні і середньоранніх - Савана, Сетанта. Ці сорти можна буде придбати осінню першої репродукції, вирощені вони будуть на наших полях в селі Гостролуччя Баришівського району.

 Саванна

      Сорт картоплі Саванна голландської селекції - має відмінний зовнішній вигляд і гладку шкірку. Один з кращих представників в лінійці середньостиглої картоплі, забезпечує високий урожай. Картопля Саванна показує дуже хорошу стійкість до парші звичайної, ризоктоніозу і інших картопляних захворювань. Відрізняється гладкими, масивними бульбами і гарною кореневою системою, яка сприяє кращому поглинанню вологи з ґрунту. Широке бадилля рослини захищає міжряддя від пересихання .

sort kartofelja savanna gollandia  foto savanna kartofel gollandia 
 Фото: Картопля - Саванна на складі
  Фото: Насіннева картопля - Саванна

Торнадо

      Торнадо  - ранній сорт картоплі, має дуже незвичайну шкірку, яскраво-насиченого малинового кольору, при цьому колір м'якоті білий, завдяки цьому матиме успіх на прилавках в магазинах і завжди зверне на себе увагу. Картопля формує велику кількість бульб, має дуже високі показники врожайності. Демонструє хорошу стійкість до картопляних хвороб, таких як: парша звичайна і фітофтороз.

semennoi kartofel tornado kiev
Фото: Насіннева картопля - Торнадо, фото картоплі в розрізі

Сетанта

      Середньостиглий сорт картоплі Сетанта має дуже високий вміст сухих речовин картоплі, що робить його ідеальним для чіпсів і картоплі "фрі". Шкірка темно-червона, а м'якоть при цьому жовта. Сорт виявляє надзвичайно високу стійкість проти гнилі, а також сухої гнилі, до фітофторозу листя. Картопля дуже добре зберігається і має прекрасні смакові якості.

Інфініті

      Ранній сорт картоплі Інфініті дає високий урожай. Картопля з високим вмістом сухих речовин, що відмінно підходить для виготовлення чіпсів і картоплі "фрі", а також для переробки на крохмаль. Бульби з красивою, червоною шкіркою, м'якоть кремова, зовнішня форма овальна з малою глибиною вічок, відмінний товарний вигляд.

Орла

      Ультраранній сорт картоплі Орла - багатобульбовий, високоврожайний, придатний для ранього вирощування (під плівку). Швидко утворює бульби, що дає можливість вирощувати молоду картоплю. Дозволяє виконувати економічну норму посадки, оскільки він добре формує необхідну кількість бульб, може бути посаджений на великих відстанях. Демонструє хорошу стійкість до фітофторозу листя.

optim 
 Фото:Ультраранній сорт картоплі Орла

Бікіні

      Ранній сорт картоплі Бікіні має вирівнені бульби, що виділяються своею жовтою плямистістю на червоній шкірці. Колір м’якоті жовтий, високий вміст сухих речовин 22%. Прекрасні смакові якості, завдяки яким можна використати картоплю для приготування багатьох страв. На прилавках магазинів сорт Бікіні завжди зверне на себе увагу і бажання спробувати таку незвичайну картоплю.

kartofel bikini sort

Фото: Ранній сорт картоплі Бікіні

kartofel bikini foto sklad 
   

Додати коментар

Захисний код
Оновити