Новини компанії - IPMPotato Україна

ІПМ Потейто розвиває свою мережу продаж в Кенії

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

ІПМ Потейто розвиває свою мережу продаж в Кении.
Фермеры, вирощуючі картоплю в окрузі Няндуара в Кении, роблять ставку на нові сорти з більш високою урожайністю, щоб підвищити свої доходи. По ініціативі посольства Ірландії і законів округу Ньяндаруа, отримавго назву «Проект зростання потенціалу картопляного сектору», фермери в Кении тепер отримують три сорти, імпортовані з Ірландії.
Очікується, що високоефективні і ранні сорти картоплі збільшать урожайність фермерів.
Три посадочних матеріалу сорту Fandango, Tornado і уявіть дані сорта, розроблені в Ірландії, є ранньозрілими.
«Це сорта з коротким періодом вегетації, і продаються на ринку через 90 днів, що робить їх кращим вибором для фермерів, які хочуть мати три урожая в рік.
«Імпортовані ірландские сорта - високоурожайні. Вони будуть працювати краще, ніж місцеві сорти; Перш за все, завдяки дослідженням, які пройшли протягом багатьох років, вони показали, що ці сорти були дуже хороші в кліматичних регіонах, що аналогічно умовам у Кенії », - сказав він.
Семена будуть представлені в загальній складності 3000 мексимічних ферменів в Кениях для розмноження в рамках обмежених випробувань, що відповідають вимогам Кефіса, до того, як програма буде поширюватися на інші країни, де вирощують картоплю.
«Деякі сорта, які ми знайшли в Кенії, вирощувалися протягом дуже довгого періоду часу і в значній мірі деградували з-за скрещивания або інших факторів, викликаних системами землеробства», - сказав він.
Він сказав, що середня урожайність з гектара буде зростати від сезону до сезону, але з потужністю виробництва 120 тонн з гектара.

Додати коментар

Захисний код
Оновити