Новини компанії - IPMPotato Україна

На полях Селекційного центру IPM в Ірландії (Частина 1)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Нам випала нагода побувати в селекційному центрі OakParkResearchCentre (Ірландія). В даному селекційному центрі було виведено понад 40 сортів IPM, найвідомішим з них став сорт Рустер.Нас ознайомили з технологією вирощування насіннєвої так і товарної картоплі в Ірландії. Так само нам показали поле де вирощують товарні сорти картоплі, і ми змогли особисто переконатися, що сорти компанії IPMмають високий потенціал як по врожайності, так і з товарної точки зору.

uaРанній сорт картоплі Торнадо має дуже незвичайну шкірку, яскраво-насиченого малинового кольору, при цьому колір м'якоті білий, завдяки цьому буде мати успіх на прилавках, в магазинах і завжди зверне на себе увагу. Кущ картоплі сформував 20 бульб, 85% з яких вже товарної фракції. Демонструє гарну стійкість до картопляних хвороб, таких як: парша звичайна і фітофтороз. Сорт картоплі багато бульбової.

rusteruaСередньоранній сорт картоплі Рустер має шкірку яскраво-насиченого червоного кольору, при цьому колір м'якоті жовтий. Сорт картоплі високоврожайний і має прекрасну вирівняність бульб, що по праву робить його найпопулярнішим сортом Ірландіі. Сорт багато бульбової. Картопля сформував 20 бульб, 100% з яких вже товарної фракції.

kristinaua

Ранній сорт картоплі Крістіна - має естетично красиві бульби з темно-червоного кольору кожури і білою м'якоттю всередині. Картопля відрізняється дуже високою врожайністю, і прекрасними смаковими якостями. Добре зберігається на тривалий період. Сорт велико-бульбової. Сорт Крістіна стійкий до різних захворювань бульб, таким як: ризоктоніозу і парші звичайної. Кущ картоплі сформував 14 бульб, 80% з яких вже товарної фракції.

kristina2

Середньоранній сорт картоплі Електра має яскраво виражені бульби з відмінним зовнішнім виглядом. Приємна на дотик, гладка, світло-жовтого кольору шкірка і світло жовта мякоть. Сорт велико-бульбової. Сорт високоврожайний. Картопля Електра придатний для миття, дуже добре зберігається, стійкий до механічних пошкоджень, а також стійкий до різних захворювань бульб, таким як: ризоктоніоз і парша звичайна (дуже висока стійкість до парші). Кущ картоплі сформував 10 бульб, 80% з яких вже товарної фракції.

Uа

Ранній сорт картоплі Бікіні виділяються своєю жовтою плямистістю на червоній шкірці. Колір м'якоті жовтий. Сорт велико-бульбової. На прилавках магазинів сорт Бікіні завжди зверне на себе увагу і бажання спробувати таку незвичайну картоплю. Картопля сформував 10 бульб, 80% з яких вже товарної фракції.

Додати коментар

Захисний код
Оновити