Обробіток грунту, висаджування та підгортання

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ів)]

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

furura 1 Хороша структура ґрунту є основою успіху при вирощуван­ні, тому в процесі обробітку грунту слід уникати його утрам­бовування та пересихання. Крім того, треба не допускати надмірної дрібнозернистості грунту, що призводить до закупорювання грунтових капілярів.

Не менш, як 8 см розпушеного ґрунту

Для утворення достатньо високо­го гребеня грунт повинен бути роз­пушений на глибину принаймні 8 см. Розпушений шар не має містити «зайвих» грудок розміром понад 35 мм, оскільки вони заважатимуть при зби­ранні. Намагайтеся попередити утрам­бовування та пересихання поверхні ґрунту, це порушує структуру ґрунту, перешкоджаючи кореням проникати у глибші шари грунту. При настанні засу­хи у період вегетації це може спричини­ти втрати врожаю, повторне проростан­ня та деформацію бульб. Утрамбований шар під гребенем уповільнює сходи, підвищуючи ризик ушкодження ризоктонією.

Плужна підошва призводить до зна­чних втрат урожаю продовольчої кар­топлі.

Збереження структури ґрунту

Оскільки структуру глинистого ґрунту легко порушити, особливо якщо підґрунтя ще не obrabotka pochvyпросохло. Деякі поради які слід вираховувати перед початком робіт:

■Дочекайтесь просихання підгрупі. Найчастіше занадто ранній обробіток грунту шкодить більше, ніж дещо запізнена.

■ Перевірте ґрунт, копнувши його лопатою.

■Намагайтеся звести до мінімуму кількість операцій з обробітку ґрунту. Чим менше проходів по вологому грунту, тим краще.

■Обробіть грунт фронтальною ротаційною фрезою або раз чи двічі активною бороною. Відрегулюйте швидкість руху агрегату відповід­но до того, наскільки важкий у вас ґрунт.

■ Не треба занадто подрібнюва грунт. Це може спричинити закупо­рювання ґрунтових капілярів.

■ Користуйтеся регуляторам! Сучасні знаряддя мають багато варі­антів регулювання ступеню подріб­нення грунту.

podgotovka pochvi 2Повномасштабні ґрунтові фрези обробляють грунт обертальними лемешами. Ґрунтову фрезу можна вести трохи швидше і обробляти ґрунт достатньо глибоко. Після фрези ґрунт менше ущільнюється, навіть, якщо під час обробки грунту він ще не зовсім просох. Ротаційна грунтова фреза не утворює великих грудкок при надмірному заглибленні.

Намагайтеся поєднувати в одну операцію підготовку гряди і висаджування бульб, щоб не утрамбовувати землю під гребенем. На легких суглинистих ґрунтах сюди навіть можна підключати ще й підгортання. Гряду зазвичай готують за допомогою активних агрегатів, таких як активна ротаційна борона та повно масштабна ґрунтова фреза.

При обробці ґрунтовою фрезою, важливо не допускати надмірної дрібнозернистості ґрунту, зокрема це стосується легких суглинистих ґрунтів. Після сильного дощу поверхня надмірно дрібнозернистосого ґрунту може закупоритися, а це призведе до нестачі азоту, і в решті решт, - до уповільнення росту.

 

Детальнішу інформацію Ви можете отримати здзвонившись з нами по телефону:

(066) 095 06 22;

(098) 843 10 25;

(044) 374 01 04.

Або можете відправити повідомлення на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Була цікава Вам ця стаття?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

Додати коментар

Захисний код
Оновити